5KP120CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP120CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5KP120CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 120V 193V P600
Fitxak: 5KP120CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
5KP120CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5KP120CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 120V 193V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19239 pcs Datuen fitxa 5KP120CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 120V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 193V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 133V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 5KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua P600, Axial
Beste izenak 5KP120CACT
5KP120CACT-ND
5KP120CALFCT
F3384CT
F3384CT-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 26.4A