ST60X-18S
HiroseHirose
ST60X-18S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ST60X-18S
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 18POS R/A CRADLE SMD
Fitxak: ST60X-18S.pdf
  • Mezua
ST60X-18Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ST60X-18S fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG 18POS R/A CRADLE SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4831 pcs Datuen fitxa ST60X-18S.pdf
Tentsioaren balorazioa 100V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding -
Series ST Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.020" (0.50mm) Packaging Cut Tape (CT)
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak *ST60X-18S
H11465CT
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 80°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 18
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.116" (2.95mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Board Guide, Mounting Flange, Shielded
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza Connector Header Surface Mount, Right Angle 18 position 0.020" (0.50mm)
Uneko balorazioa 0.5A Harremanetarako mota Non-Gendered
Harremanetarako Forma - Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post - Luzera konektatzea - ​​Estaltzea -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Post - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Cradle eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ST600K
ST600K
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TRANS NPN 120V 1A SOT32