ST60X-18S(30)
HiroseHirose
ST60X-18S(30) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ST60X-18S(30)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 18POS R/A CRADLE SMD
Fitxak: ST60X-18S(30).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
900 pcs
  • Mezua
ST60X-18S(30)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ST60X-18S(30) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG 18POS R/A CRADLE SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47709 pcs Datuen fitxa ST60X-18S(30).pdf
Tentsioaren balorazioa 100V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding -
Series ST Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.020" (0.50mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 241-0028-1-30
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 80°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 18
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyamide (PA9T), Nylon 9T Isolamendu altuera 0.116" (2.95mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak Board Guide, Mounting Flange, Shielded Mota atxikitzea Latch Holder
Deskribapen zehatza Connector Header Surface Mount, Right Angle 18 position 0.020" (0.50mm) Uneko balorazioa 0.5A