RM-15TPD-12S
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
RM-15TPD-12S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RM-15TPD-12S
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena PLUG W/SOCKET INSERT (12 CON)
Fitxak: RM-15TPD-12S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
RM-15TPD-12Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RM-15TPD-12S fabrikatzailea Hirose Electric Co Ltd
Kopurua eskuragarri 3457 pcs Datuen fitxa RM-15TPD-12S.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Brass and Zinc, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series RM
RoHS egoera Bulk Beste izenak *RM-15TPD-12S
HR109
RM15TPD-12S
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Posizio kopurua 12
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RM-15TPD-12S Diametro handiak hornituak 15
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Silver
deskribapena PLUG W/SOCKET INSERT (12 CON) Uneko balorazioa 5A