RM-15TPD-10S
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
RM-15TPD-10S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RM-15TPD-10S
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena PLUG W/SOCKET INSERT (10 CON)
Fitxak: RM-15TPD-10S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
RM-15TPD-10Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RM-15TPD-10S fabrikatzailea Hirose Electric Co Ltd
Kopurua eskuragarri 3307 pcs Datuen fitxa RM-15TPD-10S.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Brass and Zinc, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series RM
RoHS egoera Bulk Beste izenak *RM-15TPD-10S
HR108
RM15TPD-10S
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RM-15TPD-10S Diametro handiak hornituak 15
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Silver
deskribapena PLUG W/SOCKET INSERT (10 CON) Uneko balorazioa 5A