PCN10EB-96P-2.54DS(72)
HiroseHirose
PCN10EB-96P-2.54DS(72) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCN10EB-96P-2.54DS(72)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN DIN HEADER 96POS
Fitxak: PCN10EB-96P-2.54DS(72).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
  • Mezua
PCN10EB-96P-2.54DS(72)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCN10EB-96P-2.54DS(72) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN DIN HEADER 96POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8897 pcs Datuen fitxa PCN10EB-96P-2.54DS(72).pdf
Bukaera Solder Style -
Series PCN10 Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Beste izenak 583-0264-0-72
H124269
PCN10EB-96P-2.54DS(72)-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 96
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Materiala - Isolamendua Polybutylene Terephthalate (PBT)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 2A Kontaktua Amaitu Loditasuna 8.00µin (0.203µm)