PCN10EB-48P-2.54DS(72)
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCN10EB-48P-2.54DS(72)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN DIN HEADER 48POS
Fitxak: PCN10EB-48P-2.54DS(72).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PCN10EB-48P-2.54DS(72)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCN10EB-48P-2.54DS(72) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN DIN HEADER 48POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16815 pcs Datuen fitxa PCN10EB-48P-2.54DS(72).pdf
Bukaera Solder Style -
Series PCN10 Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak 583-0263-8-72
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 48
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Materiala - Isolamendua Polybutylene Terephthalate (PBT)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 2A Kontaktua Amaitu Loditasuna 8.00µin (0.203µm)