MDF7B-18P-2.54DSA(55)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF7B-18P-2.54DSA(55) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF7B-18P-2.54DSA(55)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 18POS 2.54MM
Fitxak: MDF7B-18P-2.54DSA(55).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MDF7B-18P-2.54DSA(55)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF7B-18P-2.54DSA(55) fabrikatzailea Hirose Electric Co Ltd
deskribapena CONN HDR 18POS 2.54MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 73552 pcs Datuen fitxa MDF7B-18P-2.54DSA(55).pdf
Bukaera Solder Zuzendaritza pilatzea Male Pin
shrouding 0.100" (2.54mm) Series MDF7
Errenkada Tartea - Estaltzea Unshrouded RoHS egoera Bulk
Beste izenak 547-0025-6-55 Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Isolamendua All
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MDF7B-18P-2.54DSA(55) Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 18 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin deskribapena CONN HDR 18POS 2.54MM
Uneko - Max / Kontaktua - Harremanetarako luzera - Post 0.648" (16.47mm)