MDF7B-15P-2.54DSA(01)
HiroseHirose
MDF7B-15P-2.54DSA(01) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF7B-15P-2.54DSA(01)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 15POS 2.54MM
Fitxak: MDF7B-15P-2.54DSA(01).pdf
  • Mezua
MDF7B-15P-2.54DSA(01)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF7B-15P-2.54DSA(01) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR 15POS 2.54MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40837 pcs Datuen fitxa MDF7B-15P-2.54DSA(01).pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Unshrouded
Series MDF7 Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.867" (22.01mm) Beste izenak 547-0024-3-01
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 15
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 15 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.648" (16.47mm)