MDF7-48D-2.54DSA(55)
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF7-48D-2.54DSA(55)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 48POS 2.54MM
Fitxak: 1.MDF7-48D-2.54DSA(55).pdf2.MDF7-48D-2.54DSA(55).pdf
  • Mezua
MDF7-48D-2.54DSA(55)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF7-48D-2.54DSA(55) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RCPT 48POS 2.54MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5433 pcs Datuen fitxa 1.MDF7-48D-2.54DSA(55).pdf2.MDF7-48D-2.54DSA(55).pdf
Tentsioaren balorazioa 250VAC Bukaera Solder
Style Board to Board Series MDF7
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak 547-0060-7-55
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 48
Isolamendu altuera 0.197" (5.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 48 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 78.7µin (2.00µm)
Produktu erlazionatuak
MDF7-5P-2.54DSA(01)
MDF7-5P-2.54DSA(01)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HDR 5POS 2.54MM
Stockean: 91310 pcs
Deskarga: MDF7-5P-2.54DSA(01).pdf
RFQ
MDF7-46D-2.54DSA(56)
MDF7-46D-2.54DSA(56)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT 46POS DOUBLE GOLD
Stockean: 6979 pcs
Deskarga: MDF7-46D-2.54DSA(56).pdf
RFQ
MDF7-46D-2.54DSA
MDF7-46D-2.54DSA
Deskarga: MDF7-46D-2.54DSA.pdf
MDF7-46DP-2.54DSA
MDF7-46DP-2.54DSA
deskribapena: CONN HDR 46POS 2.54MM