MDF7-46D-2.54DSA(55)
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF7-46D-2.54DSA(55)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT 46POS DOUBLE GOLD
Fitxak: MDF7-46D-2.54DSA(55).pdf
  • Mezua
MDF7-46D-2.54DSA(55)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF7-46D-2.54DSA(55) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RECEPT 46POS DOUBLE GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5851 pcs Datuen fitxa MDF7-46D-2.54DSA(55).pdf
Tentsioaren balorazioa 250VAC Bukaera Solder
Style Board to Board Series MDF7
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak 547-0229-6-55
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 46
Isolamendu altuera 0.197" (5.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 46 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 78.7µin (2.00µm)
Produktu erlazionatuak
MDF7-48D-2.54DSA(55)
MDF7-48D-2.54DSA(55)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RCPT 48POS 2.54MM
Stockean: 5433 pcs
Deskarga: MDF7-48D-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-46D-2.54DSA(39)
MDF7-46D-2.54DSA(39)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT 46POS DOUBLE GOLD