MDF7-3S-2.54DSA(95)
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF7-3S-2.54DSA(95)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 3POS SGL STR TH TIN
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MDF7-3S-2.54DSA(95)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF7-3S-2.54DSA(95) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RCPT 3POS SGL STR TH TIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 185940 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 250VAC Bukaera Solder
Style Board to Board Series MDF7
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak 547-0355-0-95
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 3
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Polyamide (PA), Nylon
Isolamendu altuera 0.197" (5.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 3 Position Receptacle, Bottom Entry Connector Through Hole
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Post Tin
Kontaktua Amaitu - Mating Tin Konektore mota Receptacle, Bottom Entry
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDF7-40DP-2.54DSA(55)
MDF7-40DP-2.54DSA(55)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HDR 40POS 2.54MM
Stockean: 6922 pcs
Deskarga: MDF7-40DP-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-40D-2.54DSA
MDF7-40D-2.54DSA
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT 40POS DOUBLE GOLD
Stockean: 6369 pcs
Deskarga: MDF7-40D-2.54DSA.pdf
RFQ
MDF7-3S-2.54DSA(36)
MDF7-3S-2.54DSA(36)
deskribapena: CONN RECEPT 3POS SINGLE
Deskarga: MDF7-3S-2.54DSA(36).pdf
MDF7-3S-2.54DSA(34)
MDF7-3S-2.54DSA(34)
Deskarga: MDF7-3S-2.54DSA(34).pdf
MDF7-40D-2.54DSA(55)
MDF7-40D-2.54DSA(55)
Deskarga: MDF7-40D-2.54DSA(55).pdf
MDF7-40D-2.54DSA(56)
MDF7-40D-2.54DSA(56)
Deskarga: MDF7-40D-2.54DSA(56).pdf
MDF7-3S-2.54DSA
MDF7-3S-2.54DSA
deskribapena: CONN RECEPT 3POS SINGLE TIN
Deskarga: MDF7-3S-2.54DSA.pdf
MDF7-46D-2.54DSA
MDF7-46D-2.54DSA
deskribapena: CONN RECEPT 46POS DOUBLE GOLD
Deskarga: MDF7-46D-2.54DSA.pdf
MDF7-40DP-2.54DSA
MDF7-40DP-2.54DSA
Deskarga: MDF7-40DP-2.54DSA.pdf
MDF7-3S-2.54DSA(55)
MDF7-3S-2.54DSA(55)
Deskarga: MDF7-3S-2.54DSA(55).pdf
MDF7-3S-2.54DSA(56)
MDF7-3S-2.54DSA(56)
deskribapena: CONN RECEPT 3POS SNG GOLD
Deskarga: MDF7-3S-2.54DSA(56).pdf
MDF7-3S-2.54DSA(01)
MDF7-3S-2.54DSA(01)
deskribapena: CONN RECEPT 3POS SNG GOLD 1=100