MDF7-3S-2.54DSA(34)
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF7-3S-2.54DSA(34)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT 3POS SINGLE
Fitxak: MDF7-3S-2.54DSA(34).pdf
  • Mezua
MDF7-3S-2.54DSA(34)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF7-3S-2.54DSA(34) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RECEPT 3POS SINGLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6773 pcs Datuen fitxa MDF7-3S-2.54DSA(34).pdf
Tentsioaren balorazioa 250VAC Bukaera Solder
Style Board to Board Series MDF7
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak 547-0355-0-34
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua - Posizio kopurua 3
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyamide (PA), Nylon Isolamendu altuera 0.197" (5.00mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 3 Position Receptacle, Bottom Entry Connector Through Hole Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Female Socket Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 8.00µin (0.203µm)
Kontaktua Amaitu - Post - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Bottom Entry eskaerak -
Produktu erlazionatuak
MDF7-3S-2.54DSA(56)
MDF7-3S-2.54DSA(56)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT 3POS SNG GOLD
Stockean: 3362 pcs
Deskarga: MDF7-3S-2.54DSA(56).pdf
RFQ
MDF7-40D-2.54DSA(55)
MDF7-40D-2.54DSA(55)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT 40POS DOUBLE GOLD
Stockean: 6741 pcs
Deskarga: MDF7-40D-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-3S-2.54DSA(36)
MDF7-3S-2.54DSA(36)
deskribapena: CONN RECEPT 3POS SINGLE
Deskarga: MDF7-3S-2.54DSA(36).pdf
MDF7-3S-2.54DSA
MDF7-3S-2.54DSA
deskribapena: CONN RECEPT 3POS SINGLE TIN
Deskarga: MDF7-3S-2.54DSA.pdf
MDF7-3P-2.54DSA(55)
MDF7-3P-2.54DSA(55)
deskribapena: CONN HDR 3POS 2.54MM
Deskarga: MDF7-3P-2.54DSA(55).pdf
MDF7-40D-2.54DSA
MDF7-40D-2.54DSA
Deskarga: MDF7-40D-2.54DSA.pdf
MDF7-3S-2.54DSA(55)
MDF7-3S-2.54DSA(55)
Deskarga: MDF7-3S-2.54DSA(55).pdf
MDF7-3S-2.54DSA(95)
MDF7-3S-2.54DSA(95)
deskribapena: CONN RCPT 3POS SGL STR TH TIN
Deskarga:
MDF7-3P-2.54DSA(01)
MDF7-3P-2.54DSA(01)
Deskarga: MDF7-3P-2.54DSA(01).pdf
MDF7-3S-2.54DSA(01)
MDF7-3S-2.54DSA(01)
deskribapena: CONN RECEPT 3POS SNG GOLD 1=100
Deskarga: MDF7-3S-2.54DSA(01).pdf
MDF7-34DP-2.54DSA(55)
MDF7-34DP-2.54DSA(55)
deskribapena: CONN HDR 34POS 2.54MM