MDF7-25P-2.54DSA(55)
HiroseHirose
MDF7-25P-2.54DSA(55) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF7-25P-2.54DSA(55)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 25POS 2.54MM
Fitxak: MDF7-25P-2.54DSA(55).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MDF7-25P-2.54DSA(55)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF7-25P-2.54DSA(55) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR 25POS 2.54MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68511 pcs Datuen fitxa MDF7-25P-2.54DSA(55).pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Unshrouded
Series MDF7 Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.612" (15.54mm) Beste izenak 547-0023-0-55
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 25
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 25 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.394" (10.00mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm)
Kontaktua Amaitu - Post Tin Kontaktua Amaitu - Mating Tin
Konektore mota Header eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDF7-25P-2.54DS(55)
MDF7-25P-2.54DS(55)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HDR 25POS 2.54MM
Stockean: 76973 pcs
Deskarga: MDF7-25P-2.54DS(55).pdf
RFQ
MDF7-24S-2.54DSA(69)
MDF7-24S-2.54DSA(69)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT 24POS SINGLE TIN
Stockean: 21257 pcs
Deskarga: MDF7-24S-2.54DSA(69).pdf
RFQ
MDF7-25S-2.54DSA(35)
MDF7-25S-2.54DSA(35)
deskribapena: CONN RCPT 25POS SGL STR TH TIN
Deskarga:
MDF7-25S-2.54DSA(14)
MDF7-25S-2.54DSA(14)
deskribapena: CONN RECEPT 25POS SINGLE TIN
Deskarga: MDF7-25S-2.54DSA(14).pdf
MDF7-25S-2.54DSA(31)
MDF7-25S-2.54DSA(31)
Deskarga: MDF7-25S-2.54DSA(31).pdf
MDF7-25S-2.54DSA(32)
MDF7-25S-2.54DSA(32)
deskribapena: CONN RECEPT 25POS 2.54MM TH
Deskarga: MDF7-25S-2.54DSA(32).pdf
MDF7-25S-2.54DSA
MDF7-25S-2.54DSA
Deskarga: MDF7-25S-2.54DSA.pdf
MDF7-25S-2.54DSA(36)
MDF7-25S-2.54DSA(36)
deskribapena: CONN RCPT 25POS 2.54MM TH
Deskarga:
MDF7-25P-2.54DS(56)
MDF7-25P-2.54DS(56)
Deskarga: MDF7-25P-2.54DS(56).pdf
MDF7-24S-2.54DSA(56)
MDF7-24S-2.54DSA(56)
Deskarga: MDF7-24S-2.54DSA(56).pdf
MDF7-25P-2.54DSA(37)
MDF7-25P-2.54DSA(37)
Deskarga: MDF7-25P-2.54DSA(37).pdf
MDF7-25P-2.54DSA(01)
MDF7-25P-2.54DSA(01)