MDF7-24S-2.54DSA(69)
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF7-24S-2.54DSA(69)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT 24POS SINGLE TIN
Fitxak: MDF7-24S-2.54DSA(69).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MDF7-24S-2.54DSA(69)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF7-24S-2.54DSA(69) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RECEPT 24POS SINGLE TIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21257 pcs Datuen fitxa MDF7-24S-2.54DSA(69).pdf
Tentsioaren balorazioa 250VAC Bukaera Solder
Style Board to Board Series MDF7
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak 547-0147-3-69
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua 18 Posizio kopurua 24
Isolamendu altuera 0.197" (5.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 24 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 8.00µin (0.203µm) Kontaktua Amaitu - Post -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Bottom Entry
Produktu erlazionatuak
MDF7-25P-2.54DSA(01)
MDF7-25P-2.54DSA(01)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HDR 25POS 2.54MM
Stockean: 27069 pcs
Deskarga: MDF7-25P-2.54DSA(01).pdf
RFQ
MDF7-24P-2.54DSA(55)
MDF7-24P-2.54DSA(55)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HDR 24POS 2.54MM
Stockean: 68069 pcs
Deskarga: MDF7-24P-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-24S-2.54DSA(55)
MDF7-24S-2.54DSA(55)
deskribapena: CONN RECEPT 24POS SINGLE TIN
Deskarga: MDF7-24S-2.54DSA(55).pdf
MDF7-24P-2.54DSA(59)
MDF7-24P-2.54DSA(59)
Deskarga: MDF7-24P-2.54DSA(59).pdf
MDF7-25P-2.54DS(55)
MDF7-25P-2.54DS(55)
Deskarga: MDF7-25P-2.54DS(55).pdf
MDF7-24S-2.54DSA
MDF7-24S-2.54DSA