JR21PK-16PC(71)
HiroseHirose
JR21PK-16PC(71) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JR21PK-16PC(71)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE
Fitxak: JR21PK-16PC(71).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
JR21PK-16PC(71)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JR21PK-16PC(71) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4979 pcs Datuen fitxa JR21PK-16PC(71).pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 21
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series JR Packaging Bulk
Beste izenak H124120
JR21PK-16PC(71)-ND
Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Posizio kopurua 16
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Polycarbonate (PC) Ingress Protection -
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.173" (29.80mm) Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 1.0mm Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
JR21RK-10SC
JR21RK-10SC
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT
Stockean: 11889 pcs
Deskarga: JR21RK-10SC.pdf
RFQ
JR21PK-16P(71)
JR21PK-16P(71)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PLUG MALE 16POS SOLDER