JR21PK-10SC(71)
HiroseHirose
JR21PK-10SC(71) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JR21PK-10SC(71)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
Fitxak: JR21PK-10SC(71).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
JR21PK-10SC(71)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JR21PK-10SC(71) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3801 pcs Datuen fitxa JR21PK-10SC(71).pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 21
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series JR Packaging Bulk
Beste izenak 114-0571-2-71
H124119
JR21PK-10SC(71)-ND
Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Posizio kopurua 10
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Polycarbonate (PC) Ingress Protection -
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.173" (29.80mm) Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 1.6mm Harremanetarako Forma Circular