HR10A-7P-4SC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR10A-7P-4SC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HR10A-7P-4SC
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HR10A PLUG 4POS FEMALE
Fitxak: HR10A-7P-4SC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
HR10A-7P-4SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HR10A-7P-4SC fabrikatzailea Hirose Electric Co Ltd
deskribapena CONN HR10A PLUG 4POS FEMALE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4191 pcs Datuen fitxa HR10A-7P-4SC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 1.0mm Usage Unshielded
Idatzi atributuak - Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Zinc Alloy
Series HR10A RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak *HR10A-7P-4SC
HR165
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C Posizio kopurua 4
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Fabrikatzailearen zatia zenbakia HR10A-7P-4SC Diametro handiak hornituak 7
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Backshell, Cable Clamp, Strain Relief Zabaldutako deskribapena 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
deskribapena CONN HR10A PLUG 4POS FEMALE Uneko - Max / Kontaktua Push-Pull
Akoplatu Nut Materiala, Plater - Coupling Nut Diametroa Nickel
Harremanetarako Forma Polybutylene Terephthalate (PBT) Harremanetarako materiala Keyed
Konektore mota Plug Housing Gorputzaren materiala -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HR10A-7P-4SC(73)
HR10A-7P-4SC(73)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE