HR10A-7P-4PC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR10A-7P-4PC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HR10A-7P-4PC
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HR10A PLUG 4POS MALE
Fitxak: HR10A-7P-4PC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
HR10A-7P-4PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HR10A-7P-4PC fabrikatzailea Hirose Electric Co Ltd
deskribapena CONN HR10A PLUG 4POS MALE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5215 pcs Datuen fitxa HR10A-7P-4PC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 1.0mm Usage Unshielded
Idatzi atributuak - Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Zinc Alloy
Series HR10A RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak *HR10A-7P-4PC
HR160
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C Posizio kopurua 4
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Fabrikatzailearen zatia zenbakia HR10A-7P-4PC Diametro handiak hornituak 7
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Backshell, Cable Clamp, Strain Relief Zabaldutako deskribapena 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
deskribapena CONN HR10A PLUG 4POS MALE Uneko - Max / Kontaktua Push-Pull