HIF3BA-60PA-2.54WB(71)
HiroseHirose
HIF3BA-60PA-2.54WB(71) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HIF3BA-60PA-2.54WB(71)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 60POS 2.54MM
Fitxak: HIF3BA-60PA-2.54WB(71).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
  • Mezua
HIF3BA-60PA-2.54WB(71)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HIF3BA-60PA-2.54WB(71) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR 60POS 2.54MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7826 pcs Datuen fitxa HIF3BA-60PA-2.54WB(71).pdf
Tentsioaren balorazioa 200V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series HIF3B Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 610-1513-7-71
H123747
HIF3BA-60PA-2.54WB(71)-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 60
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.335" (8.51mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot, Mounting Flange
Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 60 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.236" (6.00mm)