HIF3BA-60P-2.54WA
HIF3BA-60P-2.54WA
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HDR 60POS 2.54MM
Stockean: 5967 pcs
Deskarga: HIF3BA-60P-2.54WA.pdf
RFQ
HIF3BA-50PD-2.54R-MC(04)
HIF3BA-50PD-2.54R-MC(04)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HDR 50POS 2.54MM DUAL
Stockean: 4948 pcs
Deskarga: HIF3BA-50PD-2.54R-MC(04).pdf
RFQ
HIF3BA-60P-2.54W(88)
HIF3BA-60P-2.54W(88)