FX5-68P-SH
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FX5-68P-SH
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 68POS 1MM R/A GOLD
Fitxak: FX5-68P-SH.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
FX5-68P-SHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FX5-68P-SH fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HEADER 68POS 1MM R/A GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4200 pcs Datuen fitxa FX5-68P-SH.pdf
Series FX5 Pitch 0.039" (1.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak *FX5-68P-SH
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 68
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Kontseiluko goian 0.256" (6.50mm) Ezaugarriak Board Guide, Flange
Deskribapen zehatza 68 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna -