FX5-68P-SH(71)
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FX5-68P-SH(71)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 68POS 1MM R/A GOLD
Fitxak: 1.FX5-68P-SH(71).pdf2.FX5-68P-SH(71).pdf3.FX5-68P-SH(71).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
FX5-68P-SH(71)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FX5-68P-SH(71) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HEADER 68POS 1MM R/A GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series FX5 Pitch 0.039" (1.00mm)
Packaging Tray Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 68 Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian 0.256" (6.50mm)
Ezaugarriak Board Guide, Flange Deskribapen zehatza 68 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Header, Center Strip Contacts
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FX5-60P-DSL(71)
FX5-60P-DSL(71)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 60POS 1MM R/A GOLD
Stockean: 22356 pcs
Deskarga: FX5-60P-DSL(71).pdf
RFQ
FX5-68P-SH3
FX5-68P-SH3
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 68POS 1MM R/A GOLD
Stockean: 5711 pcs
Deskarga: FX5-68P-SH3.pdf
RFQ
FX5-60S2B-SVL(93)
FX5-60S2B-SVL(93)
deskribapena: CONN RECEPT 60POS 1MM STRAIGHT
Deskarga: FX5-60S2B-SVL(93).pdf
FX5-68P-SH3(71)
FX5-68P-SH3(71)
fabrikatzaileak: Hirose Electric Co Ltd
Deskarga: FX5-68P-SH3(71).pdf
FX5-60S2B-SVL(96)
FX5-60S2B-SVL(96)