FX5-20P-SH3(71)
HiroseHirose
FX5-20P-SH3(71) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FX5-20P-SH3(71)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 20POS 1MM R/A GOLD
Fitxak: 1.FX5-20P-SH3(71).pdf2.FX5-20P-SH3(71).pdf3.FX5-20P-SH3(71).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
  • Mezua
FX5-20P-SH3(71)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FX5-20P-SH3(71) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HEADER 20POS 1MM R/A GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series FX5 Pitch 0.039" (1.00mm)
Packaging Tray Beste izenak FX5-20P-SH3(71)-ND
H123458
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 20
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.374" (9.50mm) Ezaugarriak Board Guide, Flange
Deskribapen zehatza 20 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Header, Center Strip Contacts
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FX5-20S2A-DSA(71)
FX5-20S2A-DSA(71)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT 20POS 1MM STRAIGHT
Stockean: 41535 pcs
Deskarga: FX5-20S2A-DSA(71).pdf
RFQ
FX5(75)-240X240T2900
FX5(75)-240X240T2900
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: FLEX SUPP SHEET 240X240X.075
Stockean: 4128 pcs
Deskarga: FX5(75)-240X240T2900.pdf
RFQ
FX5-40P-SH(71)
FX5-40P-SH(71)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 40POS 1MM R/A GOLD
Deskarga: FX5-40P-SH(71).pdf
FX5-20P-SH(71)
FX5-20P-SH(71)
deskribapena: CONN HEADER 20POS 1MM R/A GOLD
Deskarga: FX5-20P-SH(71).pdf
FX5-40P-SH
FX5-40P-SH
Deskarga: FX5-40P-SH.pdf
FX5(75)-240X50M
FX5(75)-240X50M
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: FLEX SUPPRESSOR / NOISE SUPPRESS
Stockean: 31 pcs
Deskarga: FX5(75)-240X50M.pdf
FX5(75)-240X50MT2900
FX5(75)-240X50MT2900
Stockean: 27 pcs
Deskarga: FX5(75)-240X50MT2900.pdf
FX5-20P-SH3
FX5-20P-SH3
Deskarga: FX5-20P-SH3.pdf
FX5-20S2A-DSAL(71)
FX5-20S2A-DSAL(71)
deskribapena: CONN RECEPT 20POS 1MM STR W/PIN
Deskarga: FX5-20S2A-DSAL(71).pdf
FX5-20S2A-DSAL
FX5-20S2A-DSAL
Deskarga: FX5-20S2A-DSAL.pdf
FX5-20S2A-DSA
FX5-20S2A-DSA
Deskarga: FX5-20S2A-DSA.pdf
FX5-20P-SH
FX5-20P-SH