FX5-20P-SH(71)
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FX5-20P-SH(71)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 20POS 1MM R/A GOLD
Fitxak: 1.FX5-20P-SH(71).pdf2.FX5-20P-SH(71).pdf3.FX5-20P-SH(71).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
80 pcs
  • Mezua
FX5-20P-SH(71)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FX5-20P-SH(71) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HEADER 20POS 1MM R/A GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series FX5 Pitch 0.039" (1.00mm)
Packaging Tray Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 20 Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian 0.256" (6.50mm)
Ezaugarriak Board Guide, Flange Deskribapen zehatza 20 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Header, Center Strip Contacts
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FX5-20S2A-DSAL
FX5-20S2A-DSAL
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT 20POS 1MM STR W/PIN
Stockean: 6912 pcs
Deskarga: FX5-20S2A-DSAL.pdf
RFQ
FX5(50)-240X50M
FX5(50)-240X50M
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: FLEX SUPPRESSOR / NOISE SUPPRESS
Stockean: 32 pcs
Deskarga: FX5(50)-240X50M.pdf
RFQ
FX5-20P-SH
FX5-20P-SH
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 20POS 1MM R/A GOLD
Stockean: 7005 pcs
Deskarga: FX5-20P-SH.pdf
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 31 pcs
Deskarga: FX5(75)-240X50M.pdf
FX5-20S2A-DSAL(71)
FX5-20S2A-DSAL(71)
Deskarga: FX5-20S2A-DSAL(71).pdf
FX5-20S2A-DSA
FX5-20S2A-DSA
deskribapena: CONN RECEPT 20POS 1MM STRAIGHT
Deskarga: FX5-20S2A-DSA.pdf
FX5-20S2A-DSA(71)
FX5-20S2A-DSA(71)
Deskarga: FX5-20S2A-DSA(71).pdf
FX5(75)-240X240T2900
FX5(75)-240X240T2900
deskribapena: FLEX SUPP SHEET 240X240X.075
Deskarga: FX5(75)-240X240T2900.pdf
FX5-20P-SH3
FX5-20P-SH3
Deskarga: FX5-20P-SH3.pdf
FX5(75)-240X50MT2900
FX5(75)-240X50MT2900
Stockean: 27 pcs
Deskarga: FX5(75)-240X50MT2900.pdf
FX5-20P-SH3(71)
FX5-20P-SH3(71)