EX80-100P1(55)
HiroseHirose
EX80-100P1(55) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EX80-100P1(55)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 100 POS SMT
Fitxak: EX80-100P1(55).pdf
  • Mezua
EX80-100P1(55)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EX80-100P1(55) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG 100 POS SMT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4581 pcs Datuen fitxa EX80-100P1(55).pdf
Series EX80 Pitch 0.024" (0.60mm)
Packaging Tray Beste izenak 232-0598-9-55
EX80-100P1(55)-ND
H123284
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 100
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.594" (15.10mm) Ezaugarriak Board Guide
Deskribapen zehatza 100 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Plug, Outer Shroud Contacts
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EX80-54(50)P(30)
EX80-54(50)P(30)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PLUG 54POS
Stockean: 6742 pcs
Deskarga: EX80-54(50)P(30).pdf
RFQ
EX80-54(50)P(02)
EX80-54(50)P(02)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PLUG 54POS
Stockean: 3125 pcs
Deskarga: EX80-54(50)P(02).pdf
RFQ
EX80-54(50)S-SH(30)
EX80-54(50)S-SH(30)
fabrikatzaileak: Hirose Electric Co Ltd
deskribapena: CONN RECEPT 54POS
Deskarga: EX80-54(50)S-SH(30).pdf
EX80-100S(50)
EX80-100S(50)
deskribapena: CONN RECEPT 100POS SMD
Deskarga: EX80-100S(50).pdf
EX80-54(50)S-SH(06)
EX80-54(50)S-SH(06)
Deskarga: EX80-54(50)S-SH(06).pdf
EX80-54(50)S-SH(05)
EX80-54(50)S-SH(05)
Deskarga: EX80-54(50)S-SH(05).pdf
EX80-100P1(30)
EX80-100P1(30)
deskribapena: CONN PLUG 100 POS SMD
Deskarga: EX80-100P1(30).pdf
EX80-54P(01)
EX80-54P(01)
deskribapena: CONN PLUG 54POS
Deskarga: EX80-54P(01).pdf
EX80-100P1(50)
EX80-100P1(50)
deskribapena: CONN PLUG 100 POS SMT
Deskarga: EX80-100P1(50).pdf
EX80-54(50)P
EX80-54(50)P
deskribapena: CONN PLUG 54POS
Deskarga: EX80-54(50)P.pdf
EX80-100S(30)
EX80-100S(30)
Deskarga: EX80-100S(30).pdf
EX80-100P1(31)
EX80-100P1(31)