EX80-100P1(31)
HiroseHirose
EX80-100P1(31) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EX80-100P1(31)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 100 POS SMD
Fitxak: EX80-100P1(31).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
EX80-100P1(31)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EX80-100P1(31) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG 100 POS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14253 pcs Datuen fitxa EX80-100P1(31).pdf
Series EX80 Pitch 0.024" (0.60mm)
Packaging Tray Beste izenak 232-0598-9-31
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 100
Muntaketa mota Surface Mount Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian 0.594" (15.10mm)
Ezaugarriak Board Guide Deskribapen zehatza 100 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Outer Shroud Contacts
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EX80-100S(30)
EX80-100S(30)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PLUG 100POS SMD
Stockean: 15638 pcs
Deskarga: EX80-100S(30).pdf
RFQ
EX80-54P(01)
EX80-54P(01)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PLUG 54POS
Stockean: 5204 pcs
Deskarga: EX80-54P(01).pdf
RFQ
EX80-54(50)P(30)
EX80-54(50)P(30)
deskribapena: CONN PLUG 54POS
Deskarga: EX80-54(50)P(30).pdf
EX80-100P1(30)
EX80-100P1(30)
Deskarga: EX80-100P1(30).pdf
EX80-54(50)S-SH(30)
EX80-54(50)S-SH(30)
fabrikatzaileak: Hirose Electric Co Ltd
deskribapena: CONN RECEPT 54POS
Deskarga: EX80-54(50)S-SH(30).pdf
EX80-100S(50)
EX80-100S(50)
deskribapena: CONN RECEPT 100POS SMD
Deskarga: EX80-100S(50).pdf
EX80-100P1(55)
EX80-100P1(55)
deskribapena: CONN PLUG 100 POS SMT
Deskarga: EX80-100P1(55).pdf
EX80-54(50)P(02)
EX80-54(50)P(02)
deskribapena: CONN PLUG 54POS
Deskarga: EX80-54(50)P(02).pdf
EX80-54(50)S-SH(06)
EX80-54(50)S-SH(06)
Deskarga: EX80-54(50)S-SH(06).pdf
EX80-100P1(50)
EX80-100P1(50)
Deskarga: EX80-100P1(50).pdf
EX80-54(50)P
EX80-54(50)P
deskribapena: CONN PLUG 54POS
Deskarga: EX80-54(50)P.pdf
EX80-54(50)S-SH(05)
EX80-54(50)S-SH(05)