DX10GM-68SE
HiroseHirose
DX10GM-68SE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DX10GM-68SE
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT RT ANG 68POS PCB
Fitxak: DX10GM-68SE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DX10GM-68SEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DX10GM-68SE fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RECEPT RT ANG 68POS PCB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3018 pcs Datuen fitxa DX10GM-68SE.pdf
Mota Miniature High Density (HD) Bukaera Solder
Series DXM Beste izenak *DX10GM-68SE
H10038
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 68
Ezaugarriak Board Lock Deskribapen zehatza 68 Position Receptacle Connector Miniature High Density (HD) Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Receptacle Konektorearen estiloa Outer Shroud Contacts
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DX10J-26S-CR3(50)
DX10J-26S-CR3(50)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT 26POS RA
Stockean: 2659 pcs
Deskarga: DX10J-26S-CR3(50).pdf
RFQ
DX10K1M-14SE(50)
DX10K1M-14SE(50)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT 14POS RA
Stockean: 3171 pcs
Deskarga: DX10K1M-14SE(50).pdf
RFQ
DX10GM-68SE(50)
DX10GM-68SE(50)
deskribapena: CONN RECEPT RT ANG 68POS PCB
Deskarga: DX10GM-68SE(50).pdf
DX10GM-68S
DX10GM-68S
Deskarga: DX10GM-68S.pdf
DX10GM-68S(50)
DX10GM-68S(50)