DX10GM-20S(50)
HiroseHirose
DX10GM-20S(50) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DX10GM-20S(50)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT RT ANG 20POS PCB
Fitxak: 1.DX10GM-20S(50).pdf2.DX10GM-20S(50).pdf3.DX10GM-20S(50).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
DX10GM-20S(50)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DX10GM-20S(50) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RECEPT RT ANG 20POS PCB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota Miniature High Density (HD) Bukaera Solder
Series DXM Beste izenak H11333
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 20
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 20 Position Receptacle Connector Miniature High Density (HD) Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Receptacle Konektorearen estiloa Outer Shroud Contacts
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DX10G1M-50S(50)
DX10G1M-50S(50)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT RT ANG 50POS PCB
Stockean: 16561 pcs
Deskarga: DX10G1M-50S(50).pdf
RFQ
DX10GM-20SE
DX10GM-20SE
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT RT ANG 20POS PCB
Stockean: 6912 pcs
Deskarga: DX10GM-20SE.pdf
RFQ
DX10G1M-36SE2(50)
DX10G1M-36SE2(50)
deskribapena: CONN RECEPT RT ANG 36POS PCB
Deskarga: DX10G1M-36SE2(50).pdf
DX10GM-68SE(50)
DX10GM-68SE(50)
deskribapena: CONN RECEPT RT ANG 68POS PCB
Deskarga: DX10GM-68SE(50).pdf
DX10GM-68SE
DX10GM-68SE
Deskarga: DX10GM-68SE.pdf
DX10GM-68S(50)
DX10GM-68S(50)
Deskarga: DX10GM-68S(50).pdf
DX10GM-68S
DX10GM-68S
Deskarga: DX10GM-68S.pdf
DX10G1M-50SE
DX10G1M-50SE
Deskarga: DX10G1M-50SE.pdf
DX10GM-20SE(50)
DX10GM-20SE(50)
Deskarga: DX10GM-20SE(50).pdf
DX10GM-20S
DX10GM-20S
Deskarga: DX10GM-20S.pdf
DX10G1M-50SE(50)
DX10G1M-50SE(50)