| Zenbakiaren zenbakia | DF7-3P-3.96DS | fabrikatzailea | Hirose |
|---|---|---|---|
| deskribapena | CONN HEADER 3POS 3.96MM RT ANG T | Lead Free Status / RoHS egoera | Beruna / RoHS ez betetzen ditu |
| Kopurua eskuragarri | 5261 pcs | Datuen fitxa | DF7-3P-3.96DS.pdf |
| Pitch - Mating | 0.156" (3.96mm) | Packaging | Bulk |
| Kontaktu-luzera orokorra | - | Beste izenak | *DF7-39-3.96DS H2681 |
| Tenperatura operatiboa | -35°C ~ 85°C | Errenkada kopurua | 1 |
| Kargatutako posizio kopurua | All | Posizio kopurua | 3 |
| Materialaren sueztasuna baloratzea | UL94 V-0 | Altzairu pilatuak estaltzea | - |
| Isolamendu altuera | 0.303" (7.70mm) | Isolamendu kolorea | Beige |
| Ingress Protection | - | Ezaugarriak | Board Guide |
| Mota atxikitzea | Latch Holder | Deskribapen zehatza | Connector Header Through Hole, Right Angle 3 position 0.156" (3.96mm) |
| Uneko balorazioa | - | Harremanetarako mota | Male Pin |
| Harremanetarako Forma | Square | Harremanetarako materiala | Copper Alloy |
| Harremanetarako luzera - Post | 0.138" (3.50mm) | Luzera konektatzea - Estaltzea | 0.276" (7.00mm) |