DF7-2P-7.92DS(25)
HiroseHirose
DF7-2P-7.92DS(25) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF7-2P-7.92DS(25)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 2POS 7.92MM RT ANG T
Fitxak: DF7-2P-7.92DS(25).pdf
  • Mezua
DF7-2P-7.92DS(25)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF7-2P-7.92DS(25) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HEADER 2POS 7.92MM RT ANG T Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6595 pcs Datuen fitxa DF7-2P-7.92DS(25).pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series DF7 Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.312" (7.92mm) Packaging Tray
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak *DF7-2P-7.92DS(25)
H10865
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua 2 Posizio kopurua 3
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.303" (7.70mm) Isolamendu kolorea Beige
Ingress Protection - Ezaugarriak Board Guide
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 3 position 0.312" (7.92mm)
Uneko balorazioa - Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.138" (3.50mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.276" (7.00mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Post Tin Kontaktua Amaitu - Mating Tin
Konektore mota Header eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DF7-2P-3.96DSA(25)
DF7-2P-3.96DSA(25)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 2POS 3.96MM VERT TIN
Stockean: 3695 pcs
Deskarga: DF7-2P-3.96DSA(25).pdf
RFQ
DF7-2P-3.96DSA
DF7-2P-3.96DSA
fabrikatzaileak: Hirose
Stockean: 6150 pcs
Deskarga: DF7-2P-3.96DSA.pdf
RFQ
DF7-2S-3.96C
DF7-2S-3.96C
deskribapena: CONN SOCKET 2POS 3.96MM CRIMP
Deskarga: DF7-2S-3.96C.pdf
DF7-2P-7.92DSA(25)
DF7-2P-7.92DSA(25)
deskribapena: CONN HEADER 2POS 7.92MM VERT TIN
Deskarga: DF7-2P-7.92DSA(25).pdf
DF7-2P-3.96DS(25)
DF7-2P-3.96DS(25)
deskribapena: CONN HEADER 2POS 3.96MM RT ANG T
Deskarga: DF7-2P-3.96DS(25).pdf
DF7-2P-3.96DSA(26)
DF7-2P-3.96DSA(26)
deskribapena: CONN HEADER 2POS 3.96MM STR GOLD
Deskarga: DF7-2P-3.96DSA(26).pdf
DF7-2P-7.92DS
DF7-2P-7.92DS
deskribapena: CONN HEADER 2POS 7.92MM RT ANG T