DF63-4P-3.96DSA
HiroseHirose
DF63-4P-3.96DSA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF63-4P-3.96DSA
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR VERT 3.96MM 4POS
Fitxak: DF63-4P-3.96DSA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DF63-4P-3.96DSAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF63-4P-3.96DSA fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR VERT 3.96MM 4POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 194335 pcs Datuen fitxa DF63-4P-3.96DSA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series EnerBee™ DF63 Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.156" (3.96mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak H122365
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 18.8mm
Isolamendu altuera 0.683" (17.35mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Board Lock
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 4 position 0.156" (3.96mm)
Uneko balorazioa - Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.150" (3.81mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea -