DF63-2S-3.96C
HiroseHirose
DF63-2S-3.96C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF63-2S-3.96C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT 3.96MM 2POS
Fitxak: DF63-2S-3.96C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
DF63-2S-3.96Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF63-2S-3.96C fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RECEPT 3.96MM 2POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 330664 pcs Datuen fitxa DF63-2S-3.96C.pdf
Series EnerBee™ DF63 Errenkada tartea -
Pitch 0.156" (3.96mm) Packaging Bulk
Beste izenak H122366 Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 2 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Latch Lock Deskribapen zehatza 2 Position Rectangular Housing Connector Socket Black 0.156" (3.96mm)