DF40JC-60DP-0.4V(53)
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF40JC-60DP-0.4V(53)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 60POS 0.4MM SMD GOLD
Fitxak: 1.DF40JC-60DP-0.4V(53).pdf2.DF40JC-60DP-0.4V(53).pdf3.DF40JC-60DP-0.4V(53).pdf
  • Mezua
DF40JC-60DP-0.4V(53)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF40JC-60DP-0.4V(53) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR 60POS 0.4MM SMD GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series DF40 Pitch 0.016" (0.40mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak 684-4073-9-53
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 60
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea 2mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.045" (1.14mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 60 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 2.00µin (0.051µm)