DF40JC-50DP-0.4V(53)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF40JC-50DP-0.4V(53)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 50POS 0.4MM SMD GOLD
Fitxak: 1.DF40JC-50DP-0.4V(53).pdf2.DF40JC-50DP-0.4V(53).pdf3.DF40JC-50DP-0.4V(53).pdf
  • Mezua
DF40JC-50DP-0.4V(53)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF40JC-50DP-0.4V(53) fabrikatzailea Hirose Electric Co Ltd
deskribapena CONN HDR 50POS 0.4MM SMD GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series DF40 RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Beste izenak 684-4072-6-53 Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 50 Zuzendarien kopurua 0.016" (0.40mm)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DF40JC-50DP-0.4V(53) Luzera - Bidalketa (estaltzea) 2mm
Kontseiluko goian 0.045" (1.14mm) Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 50 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold deskribapena CONN HDR 50POS 0.4MM SMD GOLD