DF1B-3ES-2.5RC
HiroseHirose
DF1B-3ES-2.5RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF1B-3ES-2.5RC
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT HOUSING 3POS 2.5MM
Fitxak: 1.DF1B-3ES-2.5RC.pdf2.DF1B-3ES-2.5RC.pdf3.DF1B-3ES-2.5RC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
DF1B-3ES-2.5RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF1B-3ES-2.5RC fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RECEPT HOUSING 3POS 2.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series DF1B Errenkada tartea -
Pitch 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Beste izenak *DF1B-3ES-2.5RC
DF1B3ES25RC
H3799
Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 3 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Locking Ramp Deskribapen zehatza 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.098" (2.50mm)