DF1B-36DP-2.5DSA
HiroseHirose
DF1B-36DP-2.5DSA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF1B-36DP-2.5DSA
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 36POS 2.5MM STR TIN
Fitxak: DF1B-36DP-2.5DSA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DF1B-36DP-2.5DSAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF1B-36DP-2.5DSA fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HEADER 36POS 2.5MM STR TIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5718 pcs Datuen fitxa DF1B-36DP-2.5DSA.pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series DF1B Errenkada Tartea - Estaltzea 0.098" (2.50mm)
Pitch - Mating 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.417" (10.60mm) Beste izenak *DF1B-36DP-2.5DSA
H3575
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 36
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 14mm
Isolamendu altuera 0.374" (9.50mm) Isolamendu kolorea White
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 36 position 0.098" (2.50mm)
Uneko balorazioa - Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.142" (3.60mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.177" (4.50mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Post Tin Kontaktua Amaitu - Mating Tin
Konektore mota Header eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DF1B-34DP-2.5DSA(01)
DF1B-34DP-2.5DSA(01)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 34POS 2.5MM STR GOLD
Stockean: 41048 pcs
Deskarga: DF1B-34DP-2.5DSA(01).pdf
RFQ
DF1B-3ES-2.5RC(16)
DF1B-3ES-2.5RC(16)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT HOUSING 3POS 2.5MM
Stockean: 6256 pcs
Deskarga: DF1B-3ES-2.5RC(16).pdf
RFQ
DF1B-36DP-2.5DSA(01)
DF1B-36DP-2.5DSA(01)
deskribapena: CONN HEADER 36POS 2.5MM STR GOLD