| Zenbakiaren zenbakia | DF1B-2P-2.5DS | fabrikatzailea | Hirose |
|---|---|---|---|
| deskribapena | CONN HEADER 2POS 2.5MM R/A TIN | Lead Free Status / RoHS egoera | Beruna / RoHS ez betetzen ditu |
| Kopurua eskuragarri | 3970 pcs | Datuen fitxa | DF1B-2P-2.5DS.pdf |
| Tentsioaren balorazioa | 250V | Bukaera | Solder |
| Style | Board to Cable/Wire | shrouding | Shrouded - 4 Wall |
| Series | DF1B | Errenkada Tartea - Estaltzea | - |
| Pitch - Mating | 0.098" (2.50mm) | Packaging | Bulk |
| Kontaktu-luzera orokorra | - | Beste izenak | *DF1B-2P-2.5DS H3517 |
| Tenperatura operatiboa | -35°C ~ 85°C | Errenkada kopurua | 1 |
| Kargatutako posizio kopurua | All | Posizio kopurua | 2 |
| Materialaren sueztasuna baloratzea | UL94 V-0 | Altzairu pilatuak estaltzea | - |
| Isolamendu altuera | 0.224" (5.69mm) | Isolamendu kolorea | White |
| Ingress Protection | - | Ezaugarriak | Keying Slot |
| Mota atxikitzea | Push-Pull | Deskribapen zehatza | Connector Header Through Hole, Right Angle 2 position 0.098" (2.50mm) |
| Uneko balorazioa | - | Harremanetarako mota | Male Pin |
| Harremanetarako Forma | Square | Harremanetarako materiala | Brass |
| Harremanetarako luzera - Post | 0.142" (3.60mm) | Luzera konektatzea - Estaltzea | 0.177" (4.50mm) |