DF1B-2ES-2.5RC(15)
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF1B-2ES-2.5RC(15)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT HOUSING 2POS 2.5MM
Fitxak: 1.DF1B-2ES-2.5RC(15).pdf2.DF1B-2ES-2.5RC(15).pdf3.DF1B-2ES-2.5RC(15).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
DF1B-2ES-2.5RC(15)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF1B-2ES-2.5RC(15) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RECEPT HOUSING 2POS 2.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series DF1B Errenkada tartea -
Pitch 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Beste izenak 541-0320-8-15 Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 2 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Locking Ramp Deskribapen zehatza 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.098" (2.50mm)
Harremanetarako mota Female Socket Kontaktua amaitzea Crimp, IDC
Konektore mota Receptacle Kolore Black
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DF1B-2P-2.5DS(25)
DF1B-2P-2.5DS(25)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HDR 2POS 2.5MM R/A TIN
Stockean: 126006 pcs
Deskarga: DF1B-2P-2.5DS(25).pdf
RFQ
DF1B-2ES-2.5RC(17)
DF1B-2ES-2.5RC(17)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT HOUSING 2POS 2.5MM
Stockean: 678422 pcs
Deskarga: DF1B-2ES-2.5RC(17).pdf
RFQ
DF1B-2ES-2.5RC
DF1B-2ES-2.5RC
Deskarga: DF1B-2ES-2.5RC.pdf
DF1B-2P-2.5DSA
DF1B-2P-2.5DSA
deskribapena: CONN HEADER 2POS 2.5MM STR TIN