DF11-28DP-2DS(22)
HiroseHirose
DF11-28DP-2DS(22) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF11-28DP-2DS(22)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 28POS 2MM RT ANG TIN
Fitxak: DF11-28DP-2DS(22).pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DF11-28DP-2DS(22)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF11-28DP-2DS(22) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HEADER 28POS 2MM RT ANG TIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3263 pcs Datuen fitxa DF11-28DP-2DS(22).pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Shrouded - 4 Wall
Series DF11 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak *DF11-28DP-2DS(22)
H2281
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 28
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.197" (5.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Detent Lock Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 28 position 0.079" (2.00mm)
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.118" (3.00mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Post - Kontaktua Amaitu - Mating Tin
Konektore mota Header eskaerak -
Produktu erlazionatuak
DF11-28DP-2DSA(08)
DF11-28DP-2DSA(08)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PIN 28POS 2MM DUAL TH
Stockean: 220648 pcs
Deskarga: DF11-28DP-2DSA(08).pdf
RFQ
DF11-28DP-2DSA(24)
DF11-28DP-2DSA(24)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 28POS 2MM PCB TIN
Stockean: 82119 pcs
Deskarga: DF11-28DP-2DSA(24).pdf
RFQ
DF11-26DS-2V(50)
DF11-26DS-2V(50)
deskribapena: CONN RECEPT 26POS 2MM SMD GOLD
Deskarga: DF11-26DS-2V(50).pdf
DF11-28DEP-2A
DF11-28DEP-2A
deskribapena: CONN ADAPTER PLUG/PLUG 28POS 2MM
Deskarga: DF11-28DEP-2A.pdf
DF11-28DP-2DSA(20)
DF11-28DP-2DSA(20)
Deskarga: DF11-28DP-2DSA(20).pdf
DF11-26DS-2V(20)
DF11-26DS-2V(20)
deskribapena: CONN RECEPT 26POS 2MM SMD TIN
Deskarga: DF11-26DS-2V(20).pdf
DF11-26DS-2DSA(06)
DF11-26DS-2DSA(06)
deskribapena: CONN RECEPT 26POS 2MM PCB GOLD
Deskarga: DF11-26DS-2DSA(06).pdf
DF11-28DP-2DS(24)
DF11-28DP-2DS(24)
deskribapena: CONN HEADER 28POS 2MM RT ANG TIN
Deskarga: DF11-28DP-2DS(24).pdf
DF11-26DS-2R26(05)
DF11-26DS-2R26(05)
deskribapena: CONN SOCKET 26POS 2MM
Deskarga: DF11-26DS-2R26(05).pdf
DF11-28DP-2DSA(01)
DF11-28DP-2DSA(01)
deskribapena: CONN HEADER 28POS 2MM PCB GOLD
Deskarga: DF11-28DP-2DSA(01).pdf
DF11-28DP-2DS(52)
DF11-28DP-2DS(52)
deskribapena: CONN HEADER 28POS 2MM R/A GOLD