DF11-28DEP-2A
HiroseHirose
DF11-28DEP-2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF11-28DEP-2A
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN ADAPTER PLUG/PLUG 28POS 2MM
Fitxak: 1.DF11-28DEP-2A.pdf2.DF11-28DEP-2A.pdf3.DF11-28DEP-2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DF11-28DEP-2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF11-28DEP-2A fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN ADAPTER PLUG/PLUG 28POS 2MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66088 pcs Datuen fitxa 1.DF11-28DEP-2A.pdf2.DF11-28DEP-2A.pdf3.DF11-28DEP-2A.pdf
Series DF11 Errenkada tartea 0.079" (2.00mm)
Pitch 0.079" (2.00mm) Beste izenak *DF11-28DEP-2A
DF1128DEP2A
H2940
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 28
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 28 Position Adapter Connector Plug, Male Pins To Plug, Male Pins 0.079" (2.00mm)