DF11-22DEP-2C
HiroseHirose
DF11-22DEP-2C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF11-22DEP-2C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HOUSING 22POS 2MM
Fitxak: 1.DF11-22DEP-2C.pdf2.DF11-22DEP-2C.pdf3.DF11-22DEP-2C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
DF11-22DEP-2Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF11-22DEP-2C fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG HOUSING 22POS 2MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series DF11 Errenkada tartea 0.079" (2.00mm)
Pitch 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Beste izenak DF1122DEP2C
H2922
Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 22 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea - Deskribapen zehatza 22 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.079" (2.00mm)
Harremanetarako mota Male Pin Kontaktua amaitzea Crimp
Konektore mota Plug Kolore Black
Produktu erlazionatuak
DF11-22DP-2DS(22)
DF11-22DP-2DS(22)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 22POS 2MM RT ANG TIN
Stockean: 6828 pcs
Deskarga: DF11-22DP-2DS(22).pdf
RFQ
DF11-22DP-2DSA(20)
DF11-22DP-2DSA(20)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 22POS 2MM PCB TIN