DF11-22DEP-2A
HiroseHirose
DF11-22DEP-2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF11-22DEP-2A
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN ADAPTER PLUG/PLUG 22POS 2MM
Fitxak: 1.DF11-22DEP-2A.pdf2.DF11-22DEP-2A.pdf3.DF11-22DEP-2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
DF11-22DEP-2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF11-22DEP-2A fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN ADAPTER PLUG/PLUG 22POS 2MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series DF11 Errenkada tartea 0.079" (2.00mm)
Pitch 0.079" (2.00mm) Beste izenak *DF11-22DEP-2A
H2937
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 22
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 22 Position Adapter Connector Plug, Male Pins To Plug, Male Pins 0.079" (2.00mm)