DF11-20DS-2DSA
HiroseHirose
DF11-20DS-2DSA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF11-20DS-2DSA
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT 20POS 2MM PCB TIN
Fitxak: DF11-20DS-2DSA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DF11-20DS-2DSAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF11-20DS-2DSA fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RECEPT 20POS 2MM PCB TIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3041 pcs Datuen fitxa DF11-20DS-2DSA.pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Press-Fit, Solder
Style Board to Board or Cable Series DF11
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak *DF11-20DS-2DSA
H2036
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 20
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 7.8mm, 8.45mm
Isolamendu altuera 0.244" (6.20mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Friction Lock Deskribapen zehatza 20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Post -
Kontaktua Amaitu - Mating Tin Konektore mota Receptacle
eskaerak General Purpose
Produktu erlazionatuak
DF11-20DS-2DSA(06)
DF11-20DS-2DSA(06)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT 20POS 2MM PCB GOLD
Stockean: 31514 pcs
Deskarga: DF11-20DS-2DSA(06).pdf
RFQ
DF11-20DS-2C(20)
DF11-20DS-2C(20)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN SOCKET 20POS 2MM CRIMP
Stockean: 202424 pcs
Deskarga: DF11-20DS-2C(20).pdf
RFQ
DF11-20DS-2DSA(05)
DF11-20DS-2DSA(05)
deskribapena: CONN RECEPT 20POS 2MM PCB TIN
Deskarga: DF11-20DS-2DSA(05).pdf
DF11-20DP-2DSA(24)
DF11-20DP-2DSA(24)
deskribapena: CONN HEADER 20POS 2MM PCB TIN
Deskarga: DF11-20DP-2DSA(24).pdf
DF11-20DS-2DSA(01)
DF11-20DS-2DSA(01)