DF11-20DS-2C
HiroseHirose
DF11-20DS-2C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF11-20DS-2C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 20POS 2MM DUAL CRIMP
Fitxak: 1.DF11-20DS-2C.pdf2.DF11-20DS-2C.pdf3.DF11-20DS-2C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
DF11-20DS-2Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF11-20DS-2C fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN SOCKET 20POS 2MM DUAL CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 402215 pcs Datuen fitxa 1.DF11-20DS-2C.pdf2.DF11-20DS-2C.pdf3.DF11-20DS-2C.pdf
Series DF11 Errenkada tartea 0.079" (2.00mm)
Pitch 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Beste izenak *DF11-20DS-2C
DF1120DS2C
H2027
Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 20 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea - Deskribapen zehatza 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
Harremanetarako mota Female Socket Kontaktua amaitzea Crimp
Konektore mota Receptacle Kolore Black
Produktu erlazionatuak
DF11-20DP-2V(57)
DF11-20DP-2V(57)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 20POS 2MM SMD
Stockean: 37441 pcs
Deskarga: DF11-20DP-2V(57).pdf
RFQ
DF11-20DS-2DSA(01)
DF11-20DS-2DSA(01)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT 20POS 2MM PCB GOLD
Stockean: 3064 pcs
Deskarga: DF11-20DS-2DSA(01).pdf
RFQ
DF11-20DS-2C(20)
DF11-20DS-2C(20)
deskribapena: CONN SOCKET 20POS 2MM CRIMP
Deskarga: DF11-20DS-2C(20).pdf
DF11-20DP-2V(21)
DF11-20DP-2V(21)
deskribapena: CONN HEADER 20POS 2MM SMD TIN
Deskarga: DF11-20DP-2V(21).pdf
DF11-20DS-2DSA(06)
DF11-20DS-2DSA(06)
Deskarga: DF11-20DS-2DSA(06).pdf
DF11-20DS-2DSA(05)
DF11-20DS-2DSA(05)
deskribapena: CONN RECEPT 20POS 2MM PCB TIN
Deskarga: DF11-20DS-2DSA(05).pdf
DF11-20DP-2DSA(08)
DF11-20DP-2DSA(08)
deskribapena: CONN PIN 20POS 2MM DUAL TH
Deskarga: DF11-20DP-2DSA(08).pdf
DF11-20DP-2DSA(20)
DF11-20DP-2DSA(20)
deskribapena: CONN HEADER 20POS 2MM PCB TIN