M50-4803745
HarwinHarwin
M50-4803745 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M50-4803745
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 1.27MM R/A AU 74POS
Fitxak: 1.M50-4803745.pdf2.M50-4803745.pdf
  • Mezua
M50-4803745ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M50-4803745 fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONN HDR 1.27MM R/A AU 74POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3584 pcs Datuen fitxa 1.M50-4803745.pdf2.M50-4803745.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Shrouded - 4 Wall
Series Archer M50 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Tube
Kontaktu-luzera orokorra - Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 74 Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Liquid Crystal Polymer (LCP) Isolamendu altuera 0.222" (5.65mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 74 position 0.050" (1.27mm) Uneko balorazioa 1A per Contact
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako luzera - Post 0.083" (2.11mm)