M50-4803245
HarwinHarwin
M50-4803245 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M50-4803245
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 1.27MM R/A AU 64POS
Fitxak: 1.M50-4803245.pdf2.M50-4803245.pdf
  • Mezua
M50-4803245ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M50-4803245 fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONN HDR 1.27MM R/A AU 64POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3463 pcs Datuen fitxa 1.M50-4803245.pdf2.M50-4803245.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Shrouded - 4 Wall
Series Archer M50 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Tube
Kontaktu-luzera orokorra - Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 64 Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Liquid Crystal Polymer (LCP) Isolamendu altuera 0.222" (5.65mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 64 position 0.050" (1.27mm) Uneko balorazioa 1A per Contact
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako luzera - Post 0.083" (2.11mm)