M50-3610742R
HarwinHarwin
M50-3610742R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M50-3610742R
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 1.27MM SMD AU 14POS
Fitxak: 1.M50-3610742R.pdf2.M50-3610742R.pdf3.M50-3610742R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
M50-3610742Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M50-3610742R fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONN HDR 1.27MM SMD AU 14POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55346 pcs Datuen fitxa 1.M50-3610742R.pdf2.M50-3610742R.pdf3.M50-3610742R.pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series Archer M50 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Cut Tape (CT)
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 952-3092-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 14
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Thermoplastic
Isolamendu altuera 0.039" (1.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Board Guide, Pick and Place
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Surface Mount 14 position 0.050" (1.27mm)
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post - Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.118" (3.00mm)