M50-3610742
HarwinHarwin
M50-3610742 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M50-3610742
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena 07+07 DIL SMT P/HDR W/PEGS
Fitxak: 1.M50-3610742.pdf2.M50-3610742.pdf3.M50-3610742.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
M50-3610742ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M50-3610742 fabrikatzailea Harwin
deskribapena 07+07 DIL SMT P/HDR W/PEGS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 62322 pcs Datuen fitxa 1.M50-3610742.pdf2.M50-3610742.pdf3.M50-3610742.pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series Archer M50 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 952-3497
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 14
Muntaketa mota Surface Mount Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea 3.9mm, 5.3mm, 6.08mm, 6.18mm, 7mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Thermoplastic Isolamendu altuera 0.039" (1.00mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak Board Guide Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Surface Mount 14 position 0.050" (1.27mm) Uneko balorazioa 1A
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Brass Harremanetarako luzera - Post -
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.118" (3.00mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 80.0µin (2.03µm)