M50-3152442
HarwinHarwin
Harwin
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M50-3152442
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONNECTOR SOCKET
Fitxak:
  • Mezua
M50-3152442ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M50-3152442 fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONNECTOR SOCKET Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3446 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series Archer M50
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 48 Muntaketa mota Surface Mount
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm
Isolamendu altuera 0.087" (2.20mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Board Guide
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 48 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Surface Mount
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Female Socket